Výroba autoklíčů

Volejte 704 061 111 – NON STOP zámečnictví Brno a okolí – výroba a servis autoklíčů

 

CO NABÍZÍME:

  • výroba VŠECH TYPŮ AUTOKLÍČŮ A MOTO KLÍČŮ pro všechny značky aut a motorek
  • opravy autozámků a autoklíčů (výměny součástí, mikrospínačů, obalů, náhradních dílů, zprovoznění dálkových ovladačů a pod.)
  • přizpůsobení autoklíčů za pomoci diagnostických přístrojů, vymazání starých klíčů, zjištění počtu klíčů, zjištění tajných kódů IMMO, …
  • přeskládání autozámků na jiný klíč (pokud je potřeba nový zámek přestavět na starý původní klíč, nebo změna kombinace zámků)
  • nouzové otevírání automobilů všech značek a ročníků a následná výroba funkčního autoklíče při úplné ztrátě Vašeho klíče od vozidla.
Výroba a servis autoklíčů Brno

Výroba a servis autoklíčů Brno

Imobilizéry

Od roku 1995 musí být všechny automobily vyrobené a prodávané ve Velké Británii legálně vybaveny imobilizérem. Zavedlo se to jako prostředek k odrazení zločinců od vloupání a vstupu do vozidla. K nastartování vozidla je potřebný klíč s elektronickým transpondérem, který obsahuje jedinečný kód. Když je klíč vložen do zapalování vozidla, auto se nastartuje, pouze pokud se kód přijatý z klíče shoduje s kódem vozidla.

Autoklíče (a také motocyklové klíče) se již od roku 1995 (Škoda od 1997) nevyrábějí bez imobilizéru. Nestačí tedy vyřezat nový autoklíč pro Vaše auto. Je třeba vložit a nakódovat do Vašeho autoklíče i správný imobilizér. Někdy je třeba tento imobilizér ještě přihlásit k řídící jednotce Vašeho auta tak, aby toto rozpoznalo správně imobilizéry a spolupracovalo s nimi. Pokud jste koupili auto z druhé ruky a dostali jste pouze 1 autoklíč, je třeba odhlásit ostatní autoklíče / imobilizéry /, aby nikdo nemohl nastartovat Vaše auto.

Výroba a servis autoklíčů

Jsme společnost specializující se na výrobu klíčů od vozidel všech typů. Máme rozsáhlou zásobu klíčů od automobilů a motocyklů, od těch najstarších až po nejnovější modely a také nejvyspělejší elektronické klíče od auta ve výrobě. Naše služby poskytujeme přímo na místě kde je Vaše zamčené auto. Otevření probíhá bez dodatečných škod a Váš zámek zůstane i nadále funkční. V případě potřeby, pokud jste například neodborným zásahem zalomili klíč, umíme vám vyrobit i nový.

Zhotovujeme veškeré autoklíče s imobilizérem i s dálkovým ovládáním - provedeme mechanické zhotovení (vyfrézování) zubů klíče a nahrajeme kód čipu z Vašeho originálního klíče na nový. Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči (zabezpečení proti neoprávněnému startu). Zajistíme na počkání jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování a to buď přímo z Vašeho autoklíče, nebo u novějších typů aut s krypto čipy přímo ve voze.

 

Pokud máte k autu pouze 1 autoklíč, je nejvyšší čas dát si udělat náhradní autoklíč. Ušetříte si problémy a také nemálo peněz, pokud tento jeden autoklíč ztratíte.

 

Kolik klíčů od auta máte? Standardně byste měli mít dva - jeden, který běžně používáte a jeden záložní. Pokud jste už o jeden autoklíč přišli, je poškozený nebo nefunkční a nebo jste při koupi auta dostali pouze jeden klíč (což není neobvyklé u ojetých vozů), pořiďte si náhradu co nejdříve. Pořízení rezervního autoklíče se nyní může zdát zbytečné, ale je to investice, která se vyplatí. Nečekejte, až přijdete o poslední klíč k Vašemu vozu! Řešením je pak zavolat na místo technika nebo odtahovou službu a nechat si za nemalé peníze auto nouzově otevřít a vyrobit nový autoklíč.

Mnohem jednodušší je však prevence. Pokud i Vy patříte k lidem, kteří mají pouze jeden klíč od svého auta, volejte naši NON-STOP linku na 704 061 111.

Autoklíče Brno

Autoklíče Brno

Autozámky

Pokud se Vám pokazil zámek od auta, zavolejte nám. Nabízíme nonstop servis a opravy autozámků všech typů. Pokud nelze autozámek opravit, vyměníme ho za nový. Běžné typy autozámků a jejich náhradní díly máme s sebou při výjezdu nebo na skladě. Zavolejte nám!

 

Takto naše zámečnictví hodnotí recenzenti na Google:

Volejte NON-STOP na číslo 704 061 111. Jsme vam k dispozici 24/7  i behem svátků a víkendů.

Kontaktujte nás.