Otevírání aut

Volejte 704 061 111 – NON STOP zámečnictví Brno a okolí – otevírání automobilů

 

Zabouchnuté klíče v autě jsou vždy nepříjemnost. Stát se to může každému z nás. Okamžik nepozornosti nebo technická porucha.

 

-zabouchnuté klíče v kufru auta

-auto se zamklo a klíče zůstaly v zapalování (auto může mít i nastartovaný motor)

-auto se samo zamklo a klíče zůstaly uvnitř

-máte správny klíč od auta no vložka ve dveřích se protáčí nebo nereaguje vůbec

-vybila se vám baterka a centrál nefunguje (zámek je poškozen)

 

V žádném případě se nesnažte automobil otevřít násilím nebo jiným destruktivním způsobem. Vždy raději zavolejte odborníka který vám automobil otevře bez poškození, za příznivou cenu a v rámci Brna přijde do 30 min. Vaši situaci chápu a proto se k vám a vašemu uzamčenému automobilu snažím dostat co nejdříve. Jako profesionální zámečník používám různé metody a postupy pro otevírání automobilů.Otevírání automobilu provádím přes zámek nebo jiným dostupným způsobem podle situace.Používám speciální nářadí určené k nouzovému otevírání automobilů a jsem pravidelně školený v metodách nouzového otevírání automobilů.
Znám zabezpečovací systémi automobilů a volím vždy tu nejšetrnější a nejefektivnější cestu otevření.

Zabouchnuté klíče v aute

Specializují se na otevírání aut všech značek, včetně exkluzivních vozů BMW, AUDI, PORSCHE, MERCEDES-BENZ ,VOLKSWAGEN, JAGUAR a mnoho dalších  bez poškození. Ako profesionálny zámečník používám nejnovější dostupnou otevírací techniku i postupy. Rovněž otevírám nákladní automobily, autobusy apod. Většina moderních automobilů v dnešní době je vybavena ochranou safe central, safe lock to znamená, že při vybití baterie nebo zabouchnutí klíčů v kufru nelze auto otevřít ve většině případů jinak, než přes zámek. Sami výrobci automobilů jsou si vědomi tohoto problému a tak u vozů, které jsou vybaveny bezklíčovým otevíráním,nechávají alespoň jeden skrytý servisní zámek pro mechanické otevření vozidla.

Nouzové otevíraní  automobilů v Brně ( dojedz do 30min ) a na celé Jižní Moravě:

 Kontaktujte nás  NON-STOP na čísle  

 704 061 111  jsme vam k dispozici 24/7  

 i behem svátků a výkendů

 

 

Nouzové otevíraní automobilů

Co potřebujete k otevření automobilu?

Klient potřebuje k otevření malý technický průkaz a občanský průkaz. Pokud jsou doklady v autě, kontrola se provede po otevření.

 

Otevírám auta všech značek:

Audi, Alfa Romeo, Austin, Bedford, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen ,Corvette, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morris, Nissan, Peugeot,Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Sunbeam, Suzuki, Talbot, Toyota, Triumph, Opel, Volkswagen, Volvo, Zastava

 

- CENU OTEVŘENÍ VÁM SDĚLÍM NA ZAVOLÁNÍ

- AUTO, ZÁMEK ANI OKNO NEPOŠKODÍM!!!

- OTEVÍRÁM AUTOMOBILY VŠECH ZNAČEK A STÁŘÍ

 

 

 

Nouzové otevíraní automobilů provádím v městských částech:

Brno-Střed,  Brno-Bohunice, Brno-Starý Lískovec, Brno-Nový Lískovec, Brno-Bosonohy, Brno-Horní Heršpice, Brno-Dolní Heršpice, Brno-Bystrc, Brno-Medlánky, Brno-Černovice, Brno-Štírice, Brno-Jundrov, Brno-Kohoutovice, Brno-Královo Pole, Brno-Líšen, Brno-Lesná, Brno-Malomneřice a Obrany, Brno-Vynohrady, Brno-Židenice, Brno-Slatina, Brno-Šlapanice, Brno-Žabovresky, Brno-Tuřany, Brno-Komín, Brno-Jehnice, Brno-Ivanovice