Otevírání aut

Volejte 704 061 111 – NON STOP zámečnictví Brno a okolí – otevírání aut

Zabouchnuté klíče v autě jsou vždy nepříjemnost. Stát se to může každému z nás. Okamžik nepozornosti nebo technická porucha.

 

-zabouchnuté klíče v kufru auta

-auto se zamklo a klíče zůstaly v zapalování (auto může mít i nastartovaný motor)

-auto se samo zamklo a klíče zůstaly uvnitř

-máte správny klíč od auta no vložka ve dveřích se protáčí nebo nereaguje vůbec

-vybila se vám baterka a centrál nefunguje (zámek je poškozen)

 

V žádném případě se nesnažte automobil otevřít násilím nebo jiným destruktivním způsobem. Vždy raději zavolejte odborníka který vám auto otevře bez poškození, za příznivou cenu a v rámci Brna přijde do 30 min. Vaši situaci chápu a proto se k vám a vašemu uzamčenému automobilu snažím dostat co nejdříve. Jako profesionální zámečník používám různé metody a postupy pro otevírání aut. Otevírání automobilu provádím přes zámek nebo jiným dostupným způsobem podle situace.Používám speciální nářadí určené k nouzovému otevírání automobilů a jsem pravidelně školený v metodách nouzového otevírání automobilů.
Znám zabezpečovací systémi automobilů a volím vždy tu nejšetrnější a nejefektivnější cestu otevření.

Otevření Mercedesu bez poškození

Otevření Mercedesu bez poškození

Specializují se na otevírání aut všech značek, včetně exkluzivních vozů BMW, AUDI, PORSCHE, MERCEDES-BENZ ,VOLKSWAGEN, JAGUAR a mnoho dalších  bez poškození.

Jako profesionální zámečník používám nejnovější dostupnou otevírací techniku i postupy.

Rovněž otevírám nákladní automobily, autobusy apod.

Většina moderních automobilů v dnešní době je vybavena ochranou safe central, safe lock, ... To znamená, že při vybití baterie nebo zabouchnutí klíčů v kufru nelze auto otevřít ve většině případů jinak, než přes zámek. Sami výrobci automobilů jsou si vědomi tohoto problému a tak u vozů, které jsou vybaveny bezklíčovým otevíráním, nechávají alespoň jeden skrytý servisní zámek pro mechanické otevření vozidla.

Nouzové otevírání aut v Brně ( dojedz do 30min ) a na celé Jižní Moravě:

Volejte NON-STOP na číslo 704 061 111. Jsme vám k dispozici 24/7  i během svátků a víkendů.

Kontaktujte nás.

 

Otevření Audi - Brno

Otevření Audi - Brno

Co potřebujete k otevření automobilu?

Klient potřebuje k otevření malý technický průkaz a občanský průkaz. Pokud jsou doklady v autě, kontrola se provede po otevření.

Otevírám auta všech značek:

Audi, Alfa Romeo, Austin, Bedford, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen ,Corvette, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morris, Nissan, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Sunbeam, Suzuki, Talbot, Toyota, Triumph, Opel, Volkswagen, Volvo, Zastava

 

- CENU OTEVŘENÍ VÁM SDĚLÍM NA ZAVOLÁNÍ

- AUTO, ZÁMEK ANI OKNO NEPOŠKODÍM!!!

- OTEVÍRÁM AUTA VŠECH ZNAČEK A STÁŘÍ

- VYROBÍM NOVÝ AUTOKLÍČ

 

Nouzové otevírání aut provádím v Brně, v městských částech:

Brno-Střed,  Brno-Bohunice, Brno-Starý Lískovec, Brno-Nový Lískovec, Brno-Bosonohy, Brno-Horní Heršpice, Brno-Dolní Heršpice, Brno-Bystrc, Brno-Medlánky, Brno-Černovice, Brno-Štírice, Brno-Jundrov, Brno-Kohoutovice, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Lesná, Brno-Malomneřice a Obrany, Brno-Vynohrady, Brno-Židenice, Brno-Slatina, Brno-Šlapanice, Brno-Žabovřesky, Brno-Tuřany, Brno-Komín, Brno-Jehnice, Brno-Ivanovice

Jaké jsou možnosti otevření mého vozu?

Zamčené auto je noční můrou každého z nás, ale každodenní rutinou zámečníka.

Existuje mnoho scénářů, jak se může vaše auto zamknout, a mezi ty nejčastější patří zamčené klíče v kufru auta nebo klíče pohozené v kabelce či v batohu na zadním sedadle, ... a vy stojíte bezradně před zamčeným autem.

Dalším oblíbeným scénářem je nefunkční zámek ve dveřích auta, který se otočí naprázdno, nebo se vám dokonce nepodaří dostat dovnitř celý klíč. Následují zábavné a naše oblíbené tipy pana Googla, jak otevřít zamčené auto pomocí tenisového míčku, provázku, lepicí pásky stažením okénka a mnoha dalších nesmyslů a konspiračních návodů, které lze najít pouze ve světě fantazie Googlu.

Existuje ještě jedna poslední a velmi oblíbená možnost u lidí, kteří chtějí ušetřit a nejsou ochotni platit za profesionální zámečnické služby, ale ve výsledku tento způsob otevření bude majitele stát mnohonásobně více peněz. Jedná se o příklad rozbití okna na vozidle. Než se však pro tento krok rozhodnete, zjistěte si cenu nového okna, zjistěte si, kdy má nejbližší autoservis volno, aby vám sklo vyměnil, a nakonec vymyslete, kde bude vaše auto stát do rána nebo celý víkend, než autoservis otevře, protože nechat auto venku bez dozoru s rozbitým oknem je docela riskantní.

Nakonec zbývá poslední a jediná správná možnost - www.brno-zamecnik.cz - profesionál v otevírání vozů všech typů, značek a ročníků. Jsme vyškolení, certifikovaní profesionálové, kteří odemknou váš vůz jakékoliv značky a jakéhokoliv roku výroby bez poškození zámku za nejlepší cenu a v absolutně nejrychlejším možném čase od zavolání. Náš tým autozámkařů se specializuje na nouzové otevírání vozidel všech typů a značek bez poškození zámku. Poradíme si s jakýmkoli zámkem automobilu. Jsme zámečníci z Brna, ale jezdíme po celé jižní Moravě, proto neváhejte a volejte NONSTOP na naši pohotovostní linku 704 061 111.

Otevření BMW - Brno Bystrc

Otevření BMW - Brno Bystrc

Otevření auta Škoda Octavia - Brno střed

Otevření auta Škoda Octavia - Brno střed

Otevření VW Touran - Brno Žabovřesky

Otevření VW Touran - Brno Žabovřesky

 

Otevření Volkswagen- Brno

Otevření Volkswagen- Brno

Otevření zabouchlého kamionu- Brno

Otevření zabouchlého kamionu- Brno

Otevření Audi - Brno

Otevření Audi - Brno

 

Takto naše zámečnictví hodnotí recenzenti na Google: