Otevírání aut

Volejte 704 061 111 – NON STOP zámečnictví Brno a okolí – otevírání aut

Zabouchnuté klíče v autě jsou vždy nepříjemnost. Stát se to může každému z nás. Okamžik nepozornosti nebo technická porucha.

 

-zabouchnuté klíče v kufru auta

-auto se zamklo a klíče zůstaly v zapalování (auto může mít i nastartovaný motor)

-auto se samo zamklo a klíče zůstaly uvnitř

-máte správny klíč od auta no vložka ve dveřích se protáčí nebo nereaguje vůbec

-vybila se vám baterka a centrál nefunguje (zámek je poškozen)

 

V žádném případě se nesnažte automobil otevřít násilím nebo jiným destruktivním způsobem. Vždy raději zavolejte odborníka který vám auto otevře bez poškození, za příznivou cenu a v rámci Brna přijde do 30 min. Vaši situaci chápu a proto se k vám a vašemu uzamčenému automobilu snažím dostat co nejdříve. Jako profesionální zámečník používám různé metody a postupy pro otevírání aut. Otevírání automobilu provádím přes zámek nebo jiným dostupným způsobem podle situace.Používám speciální nářadí určené k nouzovému otevírání automobilů a jsem pravidelně školený v metodách nouzového otevírání automobilů.
Znám zabezpečovací systémi automobilů a volím vždy tu nejšetrnější a nejefektivnější cestu otevření.

Otevření Mercedesu bez poškození

Otevření Mercedesu bez poškození

Specializují se na otevírání aut všech značek, včetně exkluzivních vozů BMW, AUDI, PORSCHE, MERCEDES-BENZ ,VOLKSWAGEN, JAGUAR a mnoho dalších  bez poškození.

Jako profesionální zámečník používám nejnovější dostupnou otevírací techniku i postupy.

Rovněž otevírám nákladní automobily, autobusy apod.

Většina moderních automobilů v dnešní době je vybavena ochranou safe central, safe lock, ... To znamená, že při vybití baterie nebo zabouchnutí klíčů v kufru nelze auto otevřít ve většině případů jinak, než přes zámek. Sami výrobci automobilů jsou si vědomi tohoto problému a tak u vozů, které jsou vybaveny bezklíčovým otevíráním, nechávají alespoň jeden skrytý servisní zámek pro mechanické otevření vozidla.

Nouzové otevíraní aut v Brně ( dojedz do 30min ) a na celé Jižní Moravě:

Kontaktujte nás NON-STOP na čísle 704 061 111. Jsme vam k dispozici 24/7  i behem svátků a víkendů. Kontaktujte nás.

 

Otevření Audi - Brno

Otevření Audi - Brno

Co potřebujete k otevření automobilu?

Klient potřebuje k otevření malý technický průkaz a občanský průkaz. Pokud jsou doklady v autě, kontrola se provede po otevření.

Otevírám auta všech značek:

Audi, Alfa Romeo, Austin, Bedford, Bentley, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen ,Corvette, Daewoo, Daihatsu, Daimler, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morris, Nissan, Peugeot,Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Sunbeam, Suzuki, Talbot, Toyota, Triumph, Opel, Volkswagen, Volvo, Zastava

 

- CENU OTEVŘENÍ VÁM SDĚLÍM NA ZAVOLÁNÍ

- AUTO, ZÁMEK ANI OKNO NEPOŠKODÍM!!!

- OTEVÍRÁM AUTA VŠECH ZNAČEK A STÁŘÍ

 

 

Nouzové otevíraní aut provádím v Brně, v městských částech:

Brno-Střed,  Brno-Bohunice, Brno-Starý Lískovec, Brno-Nový Lískovec, Brno-Bosonohy, Brno-Horní Heršpice, Brno-Dolní Heršpice, Brno-Bystrc, Brno-Medlánky, Brno-Černovice, Brno-Štírice, Brno-Jundrov, Brno-Kohoutovice, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Lesná, Brno-Malomneřice a Obrany, Brno-Vynohrady, Brno-Židenice, Brno-Slatina, Brno-Šlapanice, Brno-Žabovřesky, Brno-Tuřany, Brno-Komín, Brno-Jehnice, Brno-Ivanovice

Otevření BMW - Brno Bystrc

Otevření BMW - Brno Bystrc

Otevření auta Škoda Octavia - Brno střed

Otevření auta Škoda Octavia - Brno střed

Otevření VW Touran - Brno Žabovřesky

Otevření VW Touran - Brno Žabovřesky

Takto naše zámečnictví hodnotí recenzenti na Google: