Naše telefonní linka je sporadicky blokována konkurencí ale my jsme Vám k dispozici 24/7. Pište prosím SMS a my se Vám ozveme hned zpátky nebo volejte na WhatsApp

Novinky

Novinky ze světa zámečnictví i z naší firmy.

 

Zámečnické služby Brno a okolí

Zámečnické služby Brno a okolí

Výměna vložek (lidově řečeno ”výměna fabky”), sjednocování vložek na společný uzávěr (jednotný klíč), SGHK, ... - profesionální zámečnické služby

Co je systém generálního klíče (SGHK) ?

Systém generálního a hlavního klíče (SGHK) je klíčový systém, umožňující majiteli převzít plnou kontrolu nad jednotlivými přístupy v objektu, domě nebo bytě s více místnostmi. Generální klíč uzamkne a otevře veškeré dveře bez omezení.

Dále systém obsahuje takzvaný klíč hlavní. S ním je možno, po přidělení přístupových práv, vstoupit do kterýchkoliv dveří ve zvoleném okruhu objektu (např. sklad, kancelářské prostory, zasedací místnost, šatna a hlavní vchod).

A nakonec následuje klíč uživatelský.To je klíč použitelný pouze pro konkrétní prostory (např. vlastní kancelář, šatna a hlavní vchod).

Jsme schopni Vám sjednotit vložky (FABky) na společný uzávěr (jednotný klíč) v jakékoliv bezpečnostní třídě. To znamená, že můžete mít na jeden klíč například dveře od domu, branky a také vstup do garáže.

Pokud máte pocit, že Váš dům, byt, garáž nebo prodejna nejsou dostatečně zajištěné, jsem ti správní zámečníci, kteří Vám vymění Vaši obyčejnou vložku za vložku s vyšší bezpečnostní třídou.

Více informací - Servis dveří a zámků


Výroba autoklíčů a opravy autozámků

Volkswagen Tiguan 2020 - Otevření auta bez poškození

Volkswagen Tiguan 2020 - Otevření auta bez poškození

Vyrábíme veškeré autoklíče s imobilizérem i dálkovým ovládáním - provedeme mechanické zhotovení (vyfrézování) zubů klíče a nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový.

Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči (zabezpečení proti neoprávněnému startu). Zajistíme na počkání jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování, a to buď přímo z Vašeho klíče, nebo u novějších typů aut s krypto čipy přímo ve voze.

Provádíme opravy autozámků, sjednocovánaní autozámků i vyskládani autozámků na již existující klíč.

Kolik klíčů od auta máte? Standartně byste měli mít dva. Jeden, který běžně používáte a jeden záložní. Pokud jste už o jeden klíč přišli, je poškozený nebo nefunkční, a nebo jste při koupi auta dostali pouze jeden klíč (což není neobvyklé u ojetých vozů), pořiďte si náhradu co nejdříve. Pořízení rezervního autoklíče se nyní může zdát zbytečné, ale je to investice, která se vyplatí. Nečekejte až přijdete o poslední klíč k Vašemu vozu! Využijte naše profesionální zámečnické služby.

Více informací - Výroba a servis autoklíčů

 


Otevírání dveří - Brno a okolí

Otevírání dveří - Brno a okolí

Zabouchnuté dveře od bytu nebo zamčené auto?

Každému se to už určitě stalo.

Chvilka nepozornosti, průvan nebo porucha zámku ve dveřích a Vy zůstanete stát před svým bytem a přemýšlíte co dál.

Existuje ještě jedna situace velmi podobná, no mnohem nepříjemnější, a to jsou zabouchnuté klíče ve Vašem autě. Auto se Vám může zamknout z různých důvodů, avšak z každé této nepříjemné situace Vám pomůže školený profesionál. Otevíráme automobily všech značek a ročníků v Brně i po celé Jižní Moravě.

V rámci Brna k Vám technik přijde během 15-30 minut, záleží odkud voláte.
Jsme schopni Vám pomoci i mimo Brno. Jezdíme po celé Jižní Moravě.

Jsme vždy tam, kde nás potřebují.

Zabouchnuté dveře otevíráme bez poškození (nedestruktivní metodou) zpravidla do pár minut, avšak každé dveře jsou specifické a vyžadují různou délku otevírání.

Odemkneme zamčené a zabezpečíme odemknuté... Poskytujeme profesionální zámečnické služby.

Zamčené dveře pro nás nejsou žádný problém. Jsme schopni otevřít dveře zabouchnuté, zamčené nebo zaseknuté tím nejšetrnějším a nejrychlejším způsobem. Odemykáme také bezpečnostní dveře značky Adlo, Sherlock, BEDEX, Next atd.. Zaseknout se Vám mohou i hliníkové, plastové nebo dřevěné euro dveře s lištovým zámkem (v tomto případě určitě raději zavolejte zámečnickou pohotovost).

Jako kvalifikovaní zámečníci jsme pravidelně proškolováni na různé mechanické zabezpečovací systémy, proto jsme schopni Vám nabídnout to nejefektivnější zabezpečení bytu nebo domu. Umíme namontovat bezpečnostní prvky všeho druhu, a to bezpečnostní kování, bezpečnostní vložky, ochrané petlice, přídavné zámky, zámky na kliky plastových oken a podobně.

Více informací - Otevírání dveří

Takto naše zámečnictví hodnotí recenzenti na Google:
Recenze